קיבוץ מענית (רגיל)

ספר טלפונים

דף הבית > ספר טלפונים
 
 
 
שם טלפון טלפון נוסף מייל
אולם ספורט 046375145    
אחזקה אברהים 046375429 0544921017 abrahimk@ma.maanit.org.il
אחזקה-פקס 6375479    
ארכיון -דליה 046375144 0544921205  
ארכיון-רינה 046375369   arc@maanit.org.il
אשבל אריזות פקס 6376367    
ב.רמ -לול פקס 6375200    
בטחון -הרפז עופר 0544921226 0544921226  
בית הנצחה 046375108    
בית חביבה 046375210    
בית תינוקות 046375469    
בר"מ - משרדים 046375101    
בריכת שחיה 046375220    
גזברות וביטוח-אורית 6375118 0544921121 orit@maanit.org.il
גלעם -פקס 6375156    
גלעם מזכירות 046375049    
גן חצב 046375104    
גן צעיר תמר 046375279    
גנון שקד 046375419    
השכרת דירות -פקס 6375236    
השכרת דירות-יאנה 046375402 054-4921060 Yane@ma.maanit.org.il
זימון תורים קופת חולים 12222700    
חדר תנועה(נאוה) -בית מוסדות 046375249    
חקלאות מענית 046375316    
חשבת שכר -בלהה 6375359   Bilhal@ma.maanit.org.il
יו"ר הקיבוץ - יעקב בכר 6375300 0544921664 Yacovb@ma.maanit.org.il
יו"ר חמנית/רקפת -אמיר 6375340 054921323 mimrana@ma.maanit.org.il
כלכלנית -מירה 6375148 0528510433 mira@ma.maanit.org.il
לקוחות תקציב אישי- איריס 6375290   irism@ma.maanit.org.il
מד"א -101 098623333 , 101    
מזכירות טכנית 046375111    
מזכירות טכנית -פקס 6375327    
מזכרית אחזקה - גלית מסל 0508226654   Galitmasel@ma.maanit.org.il
מחסן נשק 046375113    
מכבי אש -102 6322222, 102    
מנהל חשבונות ראשי -אבנר עופר 6375119 050-6980860 Avnero@ma.maanit.org.il
מנהל קהילה - גיא קריביק 6375340 054-8100112 Guy@ma.maanit.org.il
מנהלת הקיבוץ-פקס 6375479    
מנהלת לשכה - ענתי 6375320   Anati@ma.maanit.org.il
מערכות מידע -אבי ביבס 6375322 0544921117 bibasa@ma.maanit.org.il
דף:   1     2