קיבוץ מענית (רגיל)

רעיונות לחורף חם

דף הבית > המלצה לטיול ובליוי פנאי >  רעיונות לחורף חם
 
 
הימים המתוארים כימי גשם הם גשמי ברכה לחקלאים אבל להורים לילדים קטנים, למשפחות המארחות, לזוגות וגם ליחידים הם יכולים להיות מקור להזדמנות לכמה פעילות ומשחקים בתוך הבית ומחוצה לו.

לסבים ולהורי ילדים 
הפעילות יכולות לשמש גם כעזרה לפיתוח הגוף ולהפעלת האיברים ואזורים שונים בגוף לדף הבית של האתר– באתר לול יש מגוון של משחקים ורעיונות לימי חורף.  

להורים ולאוהבים

לרומנטיקנים ולזוגות שמחפשים רעיון לבילוי בבלוג של מור תמיר קדר באתר TheMarker Cafe
"לומדים לאהוב " לאהוב רעיונות רומנטיים לחורף חם. הרעיון בנוי על שיתוף פעולה ופתיחות לנסות משהו אחר.

רעיון נוסף להעביר את החורף הוא ביציאה לטיולי אווירה. הטבע מוכן לקבל את כולם גם בגשם ויש מה לראות, יש להצטייד במעילים, מטריות ובמגפים. ופשוט להתהלך בין השלוליות הנוצרות, לא לחשוש להיתבצבץ לתוך עיסת בוץ ולחזור הביתה לסיר הבשר, מרק, הצ'ולנט וכו' שהכנו מראש ( מתכון מרק כאן באתר).

לזוגות שאוהבים את הטבע צריך בנוסף לטיפ הקודם לבוא פתוחים לקבל חום האחד מהשנייה (ולא רק במעיל) של חום הגוף. מעילים, שמיכות, מטריה משותפים יעשו את העבודה.
 
לאוהבי המדידות ניתן להציב כלי מדידה  - ניתן לקחת בקבוק של ליטר וחצי של משקה לחתוך את הקצה העליון ולהפוך אותו לתוך הבקבוק ( כמו משפך). בעזרת סרגל לסמן שנתות כל 1 ס"מ. להציב את הבקובוק על משטח יישר בחצר , רצוי במקום פנוי ללא הפרעות של עצים או גגות. ולקבוע במהלך היום מספר מועדים קבועים שבו מודדים את כמות הגשם שנכנסה לבקבוק ולרשום בטבלה. ניתן לבצע השוואה עם הנתונים המתפרסמים באתר או באתרי מזג אוויר.