קיבוץ מענית (רגיל)

אישור קיום ביטוח

דף הבית > אישור קיום ביטוח
 
 

 בעלי דירות מענית, 

בסוף חודש ספטמבר 2023 מסתיים לו ביטוח הדירה הנמצא בבעלות חברי הקיבוץ או/ו יורשיהם, כזכור מאז שיוך הדירות ביטוח דירה נעשה לכל דירה בנפרד. נשלחו הודעות אישיות מטעם חברת הביטוח חקלאי על תום תקופת הביטוח 2023. הודעה זו נועדה להזכיר על הצורך לבצע רכישה ביטוח ולעדכן אותי על חידוש פוליסה ביטוח הדירה המשויכת .

זאת ההזדמנות לבצע בדיקה מול חברות הביטוח האחרות ולהחליט על רכישה של ביטוח באופן עצמאי מול חברת ביטוח שאינה ביטוח חקלאי. מי שיערוך ביטוח בחברה אחרת בהמשך אבקש לקבל אישור קיום ביטוח מחברת הביטוח בנוסח הבא.


למעוניינים להמשיך ולבטח בביטוח חקלאי- מצורף מספר הטלפון של הסוכנות, *8654 שלוחה 2 ולמסור את הפרטים שלכם ( זהו חידוש של פוליסה) כן לבצע תשלום בהתאם לסיכום עם נציג ביטוח חקלאי ( אמצעי תשלום, פריסה תשלומים, הגדלת ביטוח וכו’). מי שרוכש ביטוח מחברת ביטוח אבקש לעדכן אותי באמצעות הדואר האלקטרוני על ביצוע. אנא עדכנו וחדשו את הביטוח עד ל-15/09/2023 לאחר מכן סוכנויות הביטוח יוצאת לחופשה חגי תשרי ודיי יהיה קשה לעשות ביטוח בתקופה זו.
ביטוח מבנה ותכולה של דירה הינה חלק מהחלטות חברי הקיבוץ ( כמו קופת פנסיה )-

לבעלי הדירות - צריך לבטח- תכולה, מבנה וצד ג’ – תכולה - הציוד שלא מקובע לדירה –סכום תכולת הביטוח הינו 250,000 ₪ , לא חייב להישאר כך חברת הביטוח עורכים בערך לפי מספר האנשים בבית וערך התכולה כולל ביגוד הנעלה ,ציוד חשמלי וכ’ בהמשך שולחים סוקר והסוקר מדייק יותר את הפריטים ורושם כל פריט לפי הערך של היום לכן ברגע שנסגור את הפוליסות נשלח סוקר ונעדכן את הפוליסה בהתאם לדוח סוקר

מבנה – הבית, צנרת וכל מה שמחובר למבנה ( צנרת הבית) צד ג’ – במידה ומבקר אצלכם אורח בבית אזי הגנה מבנה תביעה לנזק הנגרם באזור הבית שלכם ( למשל החלקה במדרגה)
לבעלי דירות המשכירים את דירתם – יש לבטח רק ביטוח מבנה - מבנה – הבית, צנרת וכל מה שמחובר למבנה ( צנרת הבית) ייתר הביטוחים נערכים באחריות הדייר המשכיר ( צד ג’ נערך במרוכז ע"י הקיבוץ עקב השינויים ומעברים של דיירים במהלך השנה), תכולה עם הדייר רוצה. אנא הקדימו וערכו ביטוח – ותגנו על החשוב לכם